Bydgoszcz ul. Koronowska 5, tel. 698 750 102

W naszym przedszkolu w środę odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się dzieci w kolorowych strojach. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek.

 

 W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczystą Wigilię, która jest już tradycją. Tym razem odbyła się 21 grudnia. Dzieci  6 letnie przygotowały krótki program artystyczny.

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuObraz może zawierać: 8 osób, ludzie siedzą, niemowlę, tabela i w budynku

 

W poniedziałkowe popołudnie rodzice  przybliżyli dzieciom dzień narodzenia Jezusa. W trakcie widowiska śpiewano kolędy. Panowała atmosfera radości i wzruszenia. Maluchy z wielkim skupieniem oglądały występ.

 

 

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.Nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie Ekolaki otrzymały upominek.

 

Dziś w naszym Przedszkolu obchodziliśmy dzień buraka :)

 

14  listopada w Naszym Przedszkolu już po raz piętnasty odbył się Przedszkolny Przegląd Recytatorski , który był związany z tematem ,, Bezpieczeństwo ważna rzecz”. Dzieci z pasją recytowały wiersze, zachwycały swoim wdziękiem i niepowtarzalna interpretacją utworu.

 

 

W naszym przedszkolu  obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się, aby uroczyście świętować. Dzieci dumnie odśpiewały też hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.  Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami.

Obraz może zawierać: 16 osób, ludzie siedzą, ludzie jedzą, dziecko, tabela, jedzenie i w budynkuObraz może zawierać: 15 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedząObraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, tabela i w budynku

Wycieczka Słoneczek do Teatru w Toruniu połączona z podróżą do krainy pisma i druku w Grebocinie :) Wspaniała wycieczka, wspaniała zabawa, wspaniałe pamiątki, wspaniałe wspomnienia

Obraz może zawierać: 19 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stojąObraz może zawierać: 21 osób, ludzie siedzą

20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie.