Bydgoszcz ul. Koronowska 5, tel. 698 750 102

W naszym przedszkolu mamy osiem grup wiekowych:

BIEDRONKI 

Jesteśmy ciekawi świata 3  latkami. Interesujemy się wszystkim co nas otacza. Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z coraz większą radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań z poznanymi kolegami i koleżankami. Podczas pobytu dzieci w przedszkolu opiekę nad nimi sprawują: Pani Magda , Pani Monika, a także Pani Justynka, która dba o sale Biedroneczek.

 

Naklejkolandia Naklejka Muchomorek 248 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

MUCHOMORKI

Mamy 3 – latka. Jesteśmy nowymi przedszkolakami. Codziennie razem będziemy spędzać wesoło czas, bawiąc się, śpiewając i tańcząc ale także przebywając na powietrzu. Będziemy spacerować i odkrywać przyrodę w ogrodzie przedszkolnym. Każdy rodzaj naszej działalności ruchowej, artystycznej, przyrodniczej połączymy z zabawą i odkrywaniem tajemnic otaczającego świata. Nad prawidłowym rozwojem Muchomorków czuwają: Pani Beatka i Pani Marysia. O porządek w sali Muchomorków dba Pani Ewa.

 50x50cm Limonkowo różowy motyl naklejka dziecka ścienna - Arena.pl

MOTYLKI

    To wesoła i żywiołowa gromadka dzieci 4-letnich. Jesteśmy bardzo ciekawi świata, więc chętnie poznajemy nasze otoczenie i różne nowe ciekawe rzeczy. Największą radość sprawia nam wspólna zabawa na dywanie, wesołe pląsanie w kole, ale także rysowanie wspaniałych laurek dla naszych rodziców. Nad ich rozwojem i bezpieczeństwem dzieci czuwają Pani Iza i Pani Monika. Nad porządkiem w sali czuwa Pani Wiesia .

 

PSZCZÓŁKI

                      Grupa  „Pszczółki” to dzieci 4-letnie. W grupie pracują dwie nauczycielki: Pani Renia i Pani Hania. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników, z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy  na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Nad porządkiem i ładem w sali czuwa Pani Anita.

 

JAGÓDKI 

Jagódki to grupa dzieci 5- letnich, w której prowadzone są zajęcia z wykorzystaniem różnej aktywności: werbalnej, plastycznej, muzycznej, ruchowej. Stwarzamy warunki, w których dziecko będzie mogło rozwijać się zgodnie ze swoimi możliwościami i zdolnościami. Pracujemy indywidualnie z dziećmi, szczególnie z tymi, które potrzebują naszego wsparcia. W pracy z dziećmi wykorzystujemy różnorodne metody aktywizujące.  Nad ich rozwojem i bezpieczeństwem czuwa Pani Joanna i Pani Dominika. O porządek w sali dba Pani Małgosia.

 

POZIOMKI 

Do naszej grupy uczęszczają dzieci 5 letnie. Bardzo lubimy codzienne spotkania w przedszkolu-mamy tutaj ulubionych kolegów i koleżanki, Nigdy się nie nudzimy, ponieważ mamy wiele pomysłów na zabawę i ciekawe spędzenie czasu. Chętnie bierzemy udział w zabawach, zajęciach sportowych, plastycznych, muzycznych. Z każdym dniem jesteśmy coraz bardziej samodzielni i mądrzejsi. Wspólne śpiewy i tańce towarzyszą im każdego dnia pod opiekuńczym wzrokiem Pani Beata Ch. i Pani Basia . Salą zaś opiekuję się Pani Danka.

 

SÓWKI

Do grupy „Sówki” uczęszczają dzieci 6-letnie.  Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Opiekę nad dziećmi sprawują  Pani  Magda  i Pani Beata. Pani Marta  dba o porządek w sali.

 

SŁONECZKA 

Do naszej grupy uczęszczają dzieci 6-letnie. Jesteśmy bardzo wesołymi i pomysłowymi przedszkolakami. Lubimy wspólne zabawy w kącikach zainteresowań. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek. Chętnie wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki. Słoneczka wspólnie z Panią Karoliną i Panią Patrycją  przygotowują się do podjęcia nauki w szkole. O ład i porządek dba pani Marta.